Atgal
Titulinis
Apie mus

Apie mus

UAB „Eivora“ – transporto bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinė jos veikla – tarptautinis krovinių gabenimas: sausuma, oru, geležinkelių ir vandens transportu. Taip pat yra teikiamos kitos logistikos paslaugos: draudimo, krovos, sandėliavimo, muitinės agentų. Įmonė orientuojasi į ilgalaikį, abipusiškai naudingą, kokybišką ir efektyvų bendradarbiavimą.

UAB „Eivora“ jau beveik 20 metų gabena krovinius greitai ir patikimai. Svarbiausi mūsų darbo principai – saugumas ir atsakomybė. Daug dėmesio skiriame paslaugų kokybei, tad nuolat atnaujiname automobilių parką, keliame darbuotojų kvalifikaciją, priimame informacinių technologijų spendimus, siekdami visapusiškos teikiamų paslaugų pažangos, operatyviai, kokybiškai priimame ir perduodame informaciją. Dėl ilgametės krovinių vežimo patirties esame išplėtoję nuolatinį maršrutų tinklą Europoje ir NVS šalyse.

Aukštą kvalifikaciją ir daug šio darbo patirties turintys darbuotojai gali pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus.

Įmonės veikla yra apdrausta vežėjo civilinės atsakomybės ir ekspeditoriaus atsakomybės draudimu.

Esame tikrieji Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariai. Visiems gabenamiems kroviniams naudojame TIR Carnet garantijas.

Vizija – tapti pripažintu lyderiu Baltijos šalyse.

Misija – profesionalūs ir naujoviški logistikos sprendimai, atitinkantys klientų lūkesčius.

Mūsų vertybės:

  • · Kokybiškumas
  • · Patikimumas
  • · Atsakingumas
  • · Komandinis darbas

 

Įmonė siekdama išlaikyti pardavimų apimtis, didinti eksportą į esamas rinkas, o tuo pačiu plėstis į naujas rinkas nuo iki 2010 m. gruodžio 31 d. įgyvendino  projektą „UAB „Eivora“ plėtra Azijos rinkose“, pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“.

Minimo projekto pagrindinis tikslas buvo padidinti įmonės konkurencingumą, ieškant plėtros galimybių Turkmėnistano, Uzbekistano, Armėnijos, Kazachstano rinkose.

Projekto metu buvo atlikti Turkmėnistano, Uzbekistano, Armėnijos, Kazachstano rinkos tyrimai, parengta eksporto plėtros strategija,  numatanti tolesnę įmonės plėtrą užsienio šalyse. Projekto metu dalyvauta parodose "Trans Russia" ir „Transit-Trans Kazakstan“, kuriose užmegzta  įmonės tolimesnei plėtrai užsienio šalyse naudingų kontaktų.

 Įmonė šių tikslų įgyvendinimui gavo 206.389,00 litų paramą  ir 88.452 litų prisidėjo savo įmonės nuosavomis lėšomis.

     

 

Trumpai apie mus

UAB „Eivora“ – transporto bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinė jos veikla – tarptautinis krovinių gabenimas: sausuma, oru, geležinkelių ir vandens transportu. Taip pat yra teikiamos kitos logistikos paslaugos: draudimo, krovos, sandėliavimo, muitinės agentų. Įmonė orientuojasi į ilgalaikį, abipusiškai naudingą, kokybišką ir efektyvų bendradarbiavimą. PLAČIAU APIE MUS

Užsakymo užklausa


siųsti užklausą
Mūsų vadybininkai susisieks su jumis artimiausiu metu