_DSC5086-Edit copy-2-0f489302cb5edb7637eb747c8b0698f6.jpg

Apie mus

Jūsų krovinių pervežimas – tai mūsų kasdienis darbas, kurį lydi daugybės metų patirtis.

1995-aisiais įkūrę transporto bendrovę UAB „Eivora“,  turėjome tikslą teikti geriausias tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas. Beveik trisdešimt metų augome, tobulėjome ir tapome profesionalais, nes visas jėgas skyrėme tam, kad pasiektume šį tikslą. Šiandien esame išplėtoję  nuolatinių maršrutų tinklą beveik visoje Europoje.  Mūsų  įmonėje  – 250 transporto priemonių ir 350 darbuotojų. Subūrę profesionalų komandą ir darydami tai, ką geriausiai išmanome, galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas už konkurencingą kainą.

Vertiname ilgalaikį, abipusiškai naudingą, kokybišką ir efektyvų bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad turime klientų, kurie mūsų paslaugomis naudojasi jau daugiau kaip 20 metų.

Svarbiausi mūsų darbo principai – saugumas ir atsakomybė. Vertiname savo klientus ir stengiamės įgyvendinti jų lūkesčius gerindami paslaugų kokybę, todėl nuolat atnaujiname automobilių parką, keliame darbuotojų kvalifikaciją, integruojame informacinių technologijų naujoves. Savo darbą puikiai išmanantys aukštos kvalifikacijos specialistai gali pasiūlyti geriausius logistikos sprendimus pagal jūsų poreikius. 

Vizija

Vizija

Būti profesionaliu ir patikimu partneriu

Misija

Misija

Naujoviški ir efektyvūs logistikos
sprendimai, atitinkantys klientų lūkesčius

     Mūsų vertybės:

Mūsų vertybės:

Paslaugų kokybė

Atsakomybė už įsipareigojimus

Komandinis darbas

Etiški ilgalaikiai santykiai

Dėmesys darbuotojams ir saugios darbo sąlygos

350

350

darbuotojų
250

250

transporto priemonių
  nuo 1996 m.

nuo 1996 m.

„Linava“ nariai
   27

27

veiklos metai